Publicerad idag

1-rums lägenhet på 28m² i Bro

Jensen Grundskola Bro Mälarstrand, Bondhagsvägen 4, 197 33 Bro, Sweden

5 393 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

bro, stockholm, upplandsbro

Hyresrätt på Sparres Väg 17 C i Bro med 1 rum (28 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

1

Storlek

28 m²

Pris

5 393 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

193 kr

Karta

Annonsen ligger på Jensen Grundskola Bro Mälarstrand, Bondhagsvägen 4, 197 33 Bro, Sweden

Laddar karta