Publicerad för 2 dagar sedan

2-rums lägenhet på 57m² i Solna

Hagalundsgatan 31, 169 66 Solna, Sweden

9 514 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hagalund, solna, stockholm

Hyresrätt på Hagalundsgatan 31 i Solna med 2 rum (57 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

57 m²

Pris

9 514 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

167 kr

Karta

Annonsen ligger på Hagalundsgatan 31, 169 66 Solna, Sweden

Laddar karta