Publicerad idag

2-rums lägenhet på 66m² i Norrköping

unnamed road, 600 14 Norrköping, Sweden

9 410 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

hageby, norrköping, östergötland

Hyresrätt på Timmermansgatan 34 i Norrköping med 2 rum (66 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

2

Storlek

66 m²

Pris

9 410 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

143 kr

Karta

Annonsen ligger på unnamed road, 600 14 Norrköping, Sweden

Laddar karta