Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 77m² i Borås

Klintegatan 11, 506 40 Borås, Sweden

8 114 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

sjöbo, borås, västra götaland

Hyresrätt på Klintegatan 11 i Borås med 3 rum (77 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

77 m²

Pris

8 114 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

105 kr

Karta

Annonsen ligger på Klintegatan 11, 506 40 Borås, Sweden

Laddar karta