Publicerad för 2 dagar sedan

3-rums lägenhet på 85m² i Värnamo

Luddögatan, 331 37 Värnamo, Sweden

13 129 kr / månad

Hyresperiod: Obegränsad
Tillgänglig från: Snarast möjligt

värnamo, jönköping

Hyresrätt på Luddögatan 6 i Värnamo med 3 rum (85 m²). Besök fastighetsägarens sida för komplett beskrivning.

Bostadstyp

lägenhet

Rum

3

Storlek

85 m²

Pris

13 129 kr

Hyresperiod

Obegränsad

Tillgänglig från

Snarast möjligt

Pris per m²

154 kr

Karta

Annonsen ligger på Luddögatan, 331 37 Värnamo, Sweden

Laddar karta